Vyberte stránku

          

Znovuzrození (PDF)

Autor:  Zuzana Šťastná

Vydání: 2021, kniha pouze v PDF verzi

Cena 260,-. Na základě zkušeností je potřeba provést platbu předem. Nejsem plátce DPH.

Převodem na účet  1025263792/6100. Do zprávy pro příjemce uvedete: příjmení – ZNOV(pdf). Daňový doklad na vyžádání.

Po odeslání formuláře se zobrazí „Váš požadavek byl úspěšně odeslán!“

Objednávkový formulář

Znovuzrození

Potvrzení

Upozornění

GDPR

9 + 5 =

Kniha je přípravou pro hloubkovou sebereflexi. Navazuje na knihu Reinkarnace bez opuštění těla 1, na kterou se v textu odkazuje. Více … zde.

RECENZE

   Když jsem kdysi dávno dočetl Bibli, nabyl jsem pocit, že jsem porozuměl. Až před časem jsem zjistil, k jaké zpychlosti jsem došel. Pochopil jsem totiž, že každá věta v této knize knih je informací, jež se otevírá těm, kteří jsou připraveni ji pochopit.
   Kniha duchovní léčitelky Zuzany Šťastné je v tomto ohledu stejná. Jsou v ní doslova zakódovány informace dávající smysl až tehdy, když je na ně čtenář připravený. Autorka v závěru píše o tom, že se dočkala velkých darů, které běžný člověk neocení. A já k tomu dodám, že tuto knihu ocenit musím, neboť ač se to na první přečtení nezdá, vše napsané se skutečně stalo!

   V závěru této recenze mi dovolte malou radu. Přistupujte ke čtení této knihy beze strachu a bez zosobnění se s autorkou, ale přemýšlejte spíše nad tím, co byste mohli udělat jinak, abyste nemuseli projít takovou strastí jako ona.

   Děkuji Zuzce za bezmeznou odvahu ukázat v této transformační době, že láska Boží je jediným světlem, na které si můžeme sáhnout.

 

Tomáš Sedlák
duchovní průvodce projektu SanoKunDio®