Vyberte stránku

          

Mulaj

Autor: Tomáš Sedlák

Vydání: Nakladatelství JB 2019 (1. vydání)

Cena celkem: 348,-(zahrnuje poštovné + balné 100,-. Cena se v případě objednání více kusů NEnavyšuje).
Na základě zkušeností je potřeba provést platbu předem. Nejsem plátce DPH.
Převodem na účet autora 1228083193/0800
Daňový doklad na vyžádání.

Kniha se objednává přes formulář autora. Objednávku nelze spojit s objednávkou tištěných knih autorky projektu. Děkujeme za pochopení.

Po odeslání formuláře se zobrazí „Váš požadavek byl úspěšně odeslán!“

Objednávkový formulář

Objednávka knihy Mulaj

Potvrzení platby

Upozornění

GDPR

1 + 13 =

Anotace:

Žil obyčejný život jako Vy až do chvíle, kdy přišel o To nejcennější, co člověk v sobě nosí. Aby To ztracené získal zpět, musel se vydat na dlouhou cestu. Na ní se musel brodit sněhem hor i pískem pouští. Musel prožít a překonávat mnohé zkoušky, dokud nepochopil, že v kapce slzy najde více, nežli ve vodách oceánů, že i ten největší kámen se náhle stane malým a dá se snadno odvalit. Musel přijít na to, že každý člověk, kterého na své pouti poznal, byl jeho učitelem v dobrém i zlém. Pak teprve mohl najít To, co ztratil, a díky tomu odkryl největší tajemství lidského bytí… tajemství, které musí odkrýt dříve nebo později každý z nás. Mulaj je příběhem chlapce, jenž poznal sílu duše.


RECENZE 1

Milí čtenáři, doporučuji vám neobyčejně milou a hodnotnou knížku, plnou lásky a pokory. Je určena dospělým i starším dětem. Budete vtaženi do pohádkového děje, ve kterém jsou ukryta poučení a moudra pro váš život. Vaše duše se bude radovat i plakat a vy zůstanete v úžasu nad tím, jak je možné, že na vás knížka takto působí. Dopřejte své duši tento balzám, který potřebuje. Duše čeká také na to, že jí umožníte se nadechnout s pomocí větru, o kterém autor píše. Knížka je dílem člověka, jehož duše byla tímto větrem oblažena a osvobozena z útrap, kterými procházel.
Děkuji Bohu za to, že ke mně tohoto muže přivedl, abych mu mohla být nápomocna v době, kdy to nejvíce potřeboval. Děkuji za to, že ke mně přivedl člověka, se kterým souzním, a proto se také mohl stát součástí mise, kterou plním. Věřím, že i on bude dalším pokračovatelem v probouzení lidí ze spánku duchovní nevědomosti. Tato knížka je důkazem toho, že dostal požehnání se touto cestou ubírat.
S pokorou k tomuto dílu přidávám i já své požehnání a modlím se za to, aby si knížka našla své čtenáře, kteří budou vděčni za to, že si ji mohli přečíst.

Jožka Wenkeová
zakladatelka projektu SanoKunDio®


  RECENZE 2

   Poutavý poetický příběh chlapce, který na prahu dospělosti opouští svůj rodný dům a vydává se na cestu hledání pravdy o sobě samém a svého místa v životě. Během dlouhé pouti postupně odhaluje, kdo řídí jeho kroky i život.
Celý příběh je protkán poučeními a radami moudrých, s nimiž se na své cestě setkává. Tak jako jsou tyto Boží pravdy a zákony platné po věky věků, jsou neméně aktuální pro člověka dnešní doby. Provázejí chlapce celým jeho příběhem, odkrývají se mu postupně a ukazují jako maják na moři cestu k cíli, v němž na něj čeká setkání a spojení s tím nejcennějším, čeho se ve své mladické nerozvážnosti vzdal a co při nalezení moudrosti opět zaslouženě získal zpět – svou duši.
Nakonec sám poznává, že to nejvzácnější v životě nelze uvidět ani se toho dotknout, ale lze to nalézt pouze uvnitř sebe. Během svého putování zažívá, jaké utrpení přináší tohoto věrného tichého společníka ztratit a jaké nekonečné štěstí zažije člověk, který svou duši opět najde a splyne s ní.

Zuzana Šťastná
duchovní léčitelka
projektu SanoKunDio®