Vyberte stránku

          

Legenda o orlích lidech

Autor: Tomáš Sedlák

Vydání: Nakladatelství JB 2020 (1. vydání)

Cena celkem: 348,-(zahrnuje poštovné + balné 100,-. Cena se v případě objednání více kusů NEnavyšuje).
Na základě zkušeností je potřeba provést platbu předem. Nejsem plátce DPH.
Převodem na účet autora 1228083193/0800
Daňový doklad na vyžádání.

Kniha se objednává přes formulář autora. Objednávku nelze spojit s objednávkou tištěných knih zakladatelky projektu. Děkujeme za pochopení.

Po odeslání formuláře se zobrazí „Váš požadavek byl úspěšně odeslán!“

Objednávkový formulář

Objednávka knihy Legenda o orlích lidech

Potvrzení platby

GDPR

Upozornění

10 + 6 =

Anotace knihy

Kdesi za vlnami veliké řeky, v neprobádaných lesích tajgy, se ukrývá jeskyně. V ní je zaznamenán příběh dvou lidí, kteří dokázali vzlétnout a bez zábran letět. Ten, kdo jeskyni objeví a rozluští kresby na stěnách, pochopí tajemství skutečného smyslu života. Pak již bude pouze na něm, zdali se odváží následovat ty, kteří to dokázali před ním. Tento příběh byl po mnoho generací předáván pouze ústní formou. Až ve věku Vodnáře, v dobách transformačních změn, mohl být konečně napsán, aby pomohl i Vám pochopit… Legenda o orlích lidech je příběhem nalezení Božství v Sobě.


Recenze knihy

   Kniha byla vydána v pravý čas. V době koronavirové, kdy lidé propadají úzkostem, strachu, beznaději a nevědí, co se s nimi bude dít v příštích dnech, měsících a letech.
Napsal ji muž, který sám prošel životní fází, kdy mu beznaděj brala chuť do života. Mnoho let procházel obdobím hledání světla v tunelu, které by ho vyvedlo z prožívaných útrap. Poznala jsem ho v době, kdy byl plný nejistot a neměl už mnoho sil, které by ho dovedly na cestu, po níž nyní kráčí. Provázela jsem ho po určitý čas a pomáhala mu postavit se pevně na zem, aby mu mohla zesílit křídla, na nichž by mohl později vzlétnout a uvidět z výšky zem, po které kráčí. Jeho pohled na dění všedních dnů se zcela změnil a on uviděl krásu žití, která je mnoha lidem stále ještě skrytá. Uviděl krásu lidských duší, které jen čekají na to, aby byly probuzeny a mohly vzlétnout do pozemských výšin, kde není strach, zoufalství a beznaděj, ale klid, krása a láska, která povznáší člověka blíže k Bohu. Ke stvořiteli pozemského ráje, který je tu pro každého člověka, pokud se naučí ho vidět. Tato kniha vám ukáže cestu, jak je možné toho dosáhnout.

Jožka Wenkeová

zakladatelka projektu SanoKunDio®