Vyberte stránku

          

 Tvorba žáků projektu

Představujeme vám tvorbu žáků našeho projektu. Vznikla pod vlivem duchovního poznání, které žáci díky projektu získali. Nemusíte pochybovat o její kvalitě, protože veškerá amatérská dílka i zhudebněné texty vznikly tak jako knihy autorky projektu pod vedením duchovních průvodců.

Nechte se okouzlit písněmi Lucie Kejvalové, její hrou na lyru, přímo andělským hlasem a duchaplnými texty, které potěší vaši duši. Její tvorba je nádherná. Tuto tvorbu můžete ocenit dle svého uvážení na účet autorky písní.

Nevážně o vážných věcech v podání absolventů výuky sebeuzdravování. Tak by se dalo nazvat amatérské divadelní představení současné reality, kdy se nemoci léčí chemickou cestou bez odstranění prapříčin jejich vzniku.

Další amatérská divadelní scénka v podání Tamary Klofandové, pokročilé žákyně duchovního sebeuzdravování, nyní již průvodkyně Moderní etikoprevence, odhaluje příběh mladých rodičů současné doby, kterým se narodilo dítě s vyspělou duší. Duše dítěte má za úkol přivést své rodiče k duchovnímu procitnutí skrze nemoc či zdravotní nepohodu. Příběh také odhaluje tajemství příčin nemoci.

Děkujeme za vaše objednávky, finanční ocenění autorů, ale zejména za důvěru a jakoukoliv podporu projektu SanoKunDio®.

Zakladatelka projektu Jožka Wenkeová