Vyberte stránku

          

Inspirace pro absolventy výuky SanoKunDio®

V roce 2019 jsem zakoupila přírodní zahradu o rozloze cca 4000 m2. Místo mě zaujalo zejména svými vibracemi s příznivými harmonizačními  a uzemňujícími účinky. Nachází se v biokoridoru, uprostřed CHKO, v malebném území v blízkosti Prahy mezi řekou Vltavou a Sázavou. Nejbližší okolí dává příležitost k ozdravným turistickým vycházkám a koupání ve Vltavě. Krásná krajina s úchvatnými výhledy na meandry řeky Vltavy přispívá uzdravování duše. (viz foto).

Kromě plnění základní funkce bude zahrada sloužit zároveň jako Energetické „lázně“ pro podporu zdraví. Nejenom mé rodiny, ale také mých přátel z řad absolventů výukového programu projektu. Těch, kteří mně s radostí a láskou pomáhají s její rekultivací, přestavbou a udržbou. Bez jejich trvalé pomoci bych se neobešla, protože udržovat tak rozsáhlý pozemek v perfektním stavu je náročné i pro několik rodin. Zahrada se sice nestala součástí mé podnikatelské činnosti, ale poslouží dalším absolventům jako inspirace. Poznatky získané během mé dlouholeté praxe, které žákům předávám, jsem na zahradě zúročila k vytvoření souboru osvědčených preventivních i ozdravných prvků pro dosažení harmonie těla, mysli i duše.

Po dokončení posledních úprav se zahrada stane oázou ticha a klidu, který je nutný pro zdárné dokončení současného procesu transformace. Dosažení energetické rovnováhy je nezbytné, pokud se chce člověk skutečně uzdravit. Energetické „lázně“ jsou spolu s duchovním sebeuzdravováním součástí vize SanoKunDio®. Jsou protipólem lázeňských pobytů, při kterých se lidé odevzdávají do rukou druhých osob, aby se postarali o jejich nemocné fyzické tělo, které je trvale udržováno při životě pomocí chemických léků. O zbývající části sebe samých, svou mysl a duši se nezajímají.

Věřím, že tento záměr některé další absolventy zaujme natolik, že naše dílo zduplikují a vytvoří si dle svých možností rodinné energetické „lázně“ pod širým nebem na vlastním pozemku.

Jožka Wenkeová, zakladatelka projektu SanoKunDio®

Nyní probíhají dokončovací práce, ale zájemci z řad absolventů výuky mohou vznést svůj požadavek na kratší soukromou inspirativní návštěvu zahrady již nyní u Mgr. Zuzany Šťastné – zde