Vyberte stránku

          

Příběhy lidí vděčných za uzdravení.

  Od roku 2003, kdy byla činnost projektu zahájena pod vedením duchovní léčitelky Jožky Wenkeové, využilo možnost odhalit pravou příčinu svých zdravotních potíží a získat návody na postupné sebeuzdravení více než 4500 klientů.

   Někteří  také z vděčnosti za pomoc napsali svůj příběh a dali souhlas k jeho zveřejnění. Popisují v nich své útrapy, jimiž procházeli, aby se nakonec v projektu přesvědčili o tom, že vše, co doposud podstoupili, jim přineslo jen úlevu za cenu nežádoucího zatížení organismu chemickými léky. Pochopili, že ke skutečnému uzdravení nemůže dojít, pokud není odhalena a odstraněna prapříčina vzniku jejich problému.

   V popsaných příbězích se svěřují se svým novým poznáním, popisují zážitky z duchovního (energetického) uzdravování a postupnou cestu k návratu ztraceného zdraví. Projevují svou vděčnost za dosažení soběstačnosti a získání nezávislosti na chemických lécích, lékařích a terapeutech. Tyto autentické příběhy dokreslují neomezené možnosti tohoto tisíce let starého, přirozeného způsobu uzdravování. Využít ho může každý, kdo je ochoten s pokorou připustit jeho existenci a následně se na něm aktivně podílet.

Příběhy takto uzdravených dospělých, dětí, celých rodin i jejich zvířecích miláčků jsou zveřejněny na webových stránkách, které pro inspiraci a poučení ostatních společně vytvořili klienti – žáci projektu SanoKunDio®.

SEZNAMTE SE NYNÍ S NĚKTERÝMI Z NICH

www.radostzezivota.INFO