Vyberte stránku

          

Vzdělávací videa – nadužívání léků a očkování

Předkládám vám pro poučení projevy některých osobností, jejichž poznání se s mým shodují nebo jej vhodně doplňují. Lišit se mohou pouze použitím jiného názvosloví. Společně přinášíme lidem převratná poznání, která umožní jejich probuzení a poznání pravdy o sobě samých. Přinášíme také zcela jiné poznání a pohled na existenci Boha. Představujeme Ho v pravém světle, jako nejmocnější uzdravující sílu vesmíru. Je to zcela jiný pohled než ten, který lidem předkládají církevní dogmata.

V každém století vzbuzují převratná poznání v duchovně nevědomých lidech odpor a liší se pouze jeho formou. Takový odpor je však marný a nemůže duchovní vývoj a poznání lidstva zastavit. Důkazem je probíhající proces transformace vědomí lidstva, který již zasáhl každého člověka i přesto, že si toho mnozí nejsou ještě vědomi. Akcelerátorem duchovního procinutí je bezesporu současná koronavirová krize.

Sledujte videa pozorně a úsudek si udělejte sami.

Zakladatelka projektu Jožka Wenkeová

HROZIVÉ VÝDAJE NA ZDRAVOTNÍ PÉČI V ČR!

V ROCE 2018 ČINILY VÝDAJE 430 MILIARD KČ, PACIENTI ZAPLATILI NA DOPLATCÍCH LÉKŮ 58 MILIARD KČ, VÝDAJE KAŽDÝM ROKEM STOUPAJÍ, PŘIBÝVÁ CHRONICKY NEMOCNÝCH TRVALE NA LÉCÍCH, BEZ NADĚJE NA UZDRAVENÍ.

PRAVDA O OČKOVÁNÍ – SKUTEČNÉ PŘÍBĚHY DĚTÍ, RODIN I DOSPĚLÝCH!

BOJ SE ZÁVISLOSTÍ NA LÉCÍCH

Je velkýn poučením pro každého. Upozorňuje na nebezpečí závislosti na užívání jakýchkoliv lékových drog. Ukazuje jak nesnadné je se těchto legálních drog zbavit, když člověk pozná, že neodstraňují příčinu, kvůli které byly nasazeny. Nenechte se zmást tím, že závislost vzniká pouze u psychiatrických léků. Následky závislostí mají jen různé dopady.