Vyberte stránku

          

Vzdělávací videa – koronavirus

Předkládám vám pro poučení projevy některých osobností, jejichž poznání se s mým shodují nebo jej vhodně doplňují. Lišit se mohou pouze použitím jiného názvosloví. Společně přinášíme lidem převratná poznání, která umožní jejich probuzení a poznání pravdy o sobě samých. Přinášíme také zcela jiné poznání a pohled na existenci Boha. Představujeme Ho v pravém světle, jako nejmocnější uzdravující sílu vesmíru. Je to zcela jiný pohled než ten, který lidem předkládají církevní dogmata.

V každém století vzbuzují převratná poznání v duchovně nevědomých lidech odpor a liší se pouze jeho formou. Takový odpor je však marný a nemůže duchovní vývoj a poznání lidstva zastavit. Důkazem je probíhající proces transformace vědomí lidstva, který již zasáhl každého člověka i přesto, že si toho mnozí nejsou ještě vědomi. Akcelerátorem duchovního procinutí je bezesporu současná koronavirová krize.

Sledujte videa pozorně a úsudek si udělejte sami.

Zakladatelka projektu Jožka Wenkeová

VIDEA NA TÉMA KORONAVIRUS

Na této stránce poskytujeme různé postoje, které nepatří k mainstreamu. V mnohém převažují postoje naprosto odlišné od těch, na které jste zvyklí. Osobité vyjádření zakladatelky projektu SanoKunDio® si můžete poslechnout v promluvách na devíti audionahrávkách.