Vyberte stránku

          

Záchranná síť duchovních poznání – II.díl

Autor:   Jožka Wenkeová

Vydání: 2016 (1. vydání)

Cena celkem: 310,- (zahrnuje také poštovné + balné 100,-) Na základě zkušeností je potřeba provést platbu předem. Převodem na účet 2801758646/2010. Do zprávy pro příjemce uvedete: (příjmení – kniha ZS II.díl).
Knihy odesíláme 1 x týdně.

Po odeslání formuláře se zobrazí „Váš požadavek byl úspěšně odeslán!“

Objednávkový formulář

Záchranná síť duchovních poznání – II.díl

Potvrzení platby

Upozornění

GDPR

6 + 9 =

Tato kniha slouží jako knižní příručka, která poskytuje vysvětlení, návody a rady, jak postupovat při uskutečňování životních změn a pomáhá při hloubkové sebereflexi. Bude vás provázet procesem duchovní transformace.

Ne každý si uvědomuje, že lidstvo jako celek prochází velmi náročným procesem duchovní transformace vědomí, která mu dává možnost přestupu na vyšší vibrační úroveň. Je to proces, kterému se žádný člověk nemůže vyhnout. Je na každém, zda tuto šanci zvýšit své vibrace pro svůj duchovní vzestup využije nebo ne. Nevyužít však neznamená pouhou stagnaci, ale postupný vibrační sestup. Proces stále pokračuje, přestože vše vypadá, jakoby se nic zvláštního nedělo. Je to ale jen zdánlivé.

Přibývají nepohody ve všech oblastech života jednotlivců i rodin, morální zásady jsou pro mnoho lidí velkou neznámou, lidé jsou fascinováni technickým vývojem, zatímco duchovní vývoj ignorují. Lidé všech věkových kategorií jsou cíleně udržováni na lékových drogách bez toho, že by se dočkali uzdravení. Rozpadají se rodiny, chování dospělých je stále více zvrhlé, zvláštní a hyperaktivní chování dětí je nezvladatelné, přibývá závislých i závislostí u dětí i dospělých. Objevují se nové nevyléčitelné nemoci a epidemie, přibývají přírodní katastrofy a válečné konflikty, stoupá počet vražd a sebevražd. Ničení přírody a planety se stává běžným jevem, který již nelze zastavit. Toto vše a mnoho dalšího svědčí o tom, že lidstvo duchovně upadá do stále nižších vibračních úrovní, odpovídajících právě uvedenému dění a chování. Nacházíme se v bodu zlomu, kdy dostáváme poslední šanci se vzpamatovat, abychom zabránili definitivnímu pádu, takovému, který postihl vyspělé civilizace minulosti. Je nám dána šance zabránit dalšímu úpadku našich duší.

Knihá má za úkol otevřít lidem oči, probudit je a vytrhnout z duchovní lenosti. Přinést rady těm, kteří pochopí, že jsou součástí něčeho přelomového. Těm, kteří chápou, že transformace vědomí lidstva je jediná možnost pro jeho záchranu. Lidem, kteří pochopí, že vše, co se odehrává a bude odehrávat v rámci transformace, je pro jejich dobro. Těm, kteří pochopí, že změny, které potřebují u sebe provést, jsou nevyhnutelné.

Tato pracovní kniha vám bude ukazovat cestu, jak se přičinit o postup na vyšší vibrační úrovně.