Vyberte stránku

          

Záchranná síť duchovních poznání – I.díl

Autor:   Jožka Wenkeová

Vydání: 2014 (1. vydání)

Cena celkem: 330,- (zahrnuje také poštovné + balné 100,-) Na základě zkušeností je potřeba provést platbu předem. Převodem na účet 2801758646/2010. Do zprávy pro příjemce uvedete: (příjmení – kniha ZS I.díl).
Knihy odesíláme 1 x týdně.

Po odeslání formuláře se zobrazí „Váš požadavek byl úspěšně odeslán!“

Objednávkový formulář

Záchranná síť duchovních poznání I. díl

Potvrzení platby

Upozornění

GDPR

10 + 5 =

Tato kniha slouží jako knižní příručka při duchovním sebeuzdravování v každodenní praxi. Je plná překvapení se 126 různými návody a vysvětleními nepoznaných oblastí života pozemského i nadpozemského. Slouží jako příprava před hloubkovou sebereflexí.

Recenze knihy

Kniha mé dlouholeté přítelkyně, duchovní léčitelky a zároveň mé učitelky Léčení Božím světlem Jožky Wenkeové přináší mnohá poznání, náměty k zamyšlení a také náhled na duchovní příčiny častých i méně častých problémů, jimiž lidé trpí a přitom netuší, jak a proč vznikly.
     Poznání duchovní příčiny problému může pomoci k uzdravení vás, kteří se již nechcete slepě podrobovat ortelům lékařských diagnóz, ale i vás, kteří jste si již mnohokrát vyzkoušeli utlumování vzniklého stavu chemickými léky a očekávaného uzdravení se nedočkali.   
    Toužíte-li po uzdravení svého těla či své duše a hledáte jiné způsoby než ty, které vám byly do této doby předkládány, pak zde pro sebe můžete objevit potřebná poznání i pomoc.
    Kniha má za úkol oslovit také lidi „hledající“. Možná jste to právě vy, kteří nejste spokojeni ve více oblastech svého života. Vaše duše vás vede k tomu, abyste pro sebe našli nový směr, ale vy nevíte, který si máte vybrat a za jakým cílem se ubírat.
     Z knihy jistě nebudete zklamáni ani vy, kteří jste ve svém duchovním vývoji pokročili dál, svou cestu jste již našli, ale prahnete po odhalení dalších duchovních tajemství. Právě vy oceníte to, že vám budou zprostředkována poznání od nejvyšších duchovních mistrů, s nimiž je autorka knihy ve spojení.
    Kniha náleží do skupiny děl zachycených mimosmyslově. Je zaznamenána automatickým psaním, kdy je celý text pisatelce diktován z duchovních rovin. Stejně jako v předchozích knihách, které tímto způsobem vznikly, není ani zde nic, co by bylo smyšleno či vykonstruováno pomocí rozumu, logické mysli nebo vlastních úvah. Vše bylo zachyceno při diktátu.
     Měla jsem tu čest a možnost stát u zrodu všech knih autorky, podílet se na jejich stylizaci a uvedení zápisů do knižní podoby přijatelné pro veřejnost. Mohla jsem tak zblízka sledovat vznik těchto pozoruhodných děl plných neuvěřitelných informací a duchovních poznatků. Vzpomínám na začátky této duchovní komunikace, kdy ještě paní Wenkeová netušila, že bude někdy psát knihy, tedy ani to, že právě zaznamenává podklady pro tuto knihu. To vše jí bylo sděleno až později. Mnohokrát mi ráno zazvonil telefon se slovy: „Tak jsem byla zase v noci probuzena, abych psala další sdělení. Je to několik stran textů, ale vůbec nevím, co v nich je, tak si to spolu přečteme.“ Následně jsme obě jen žasly nad hloubkou poznání, které bylo do textu vloženo. Na závěr jsme se loučily slovy: „To je neuvěřitelné, komu to máme říct?“ A tak nyní vím, že sdělení jsou určena i vám, protože jste byli vašimi duchovními průvodci ke knize přivedeni.
      Již mnoho let zaznamenává autorka stovky duchovních sdělení do svých sešitů. Ihned od počátku jsem si říkávala, že jsou to skutečné poklady pro ty, kteří hledají duchovní tajemství o všem kolem nás, o nás samých, o vesmírných a Božích zákonech, o životě a smrti, o věčném životě své duše. Proto jsem byla šťastná, když jsem se dověděla, že se rozhodla vydat tento první díl vybraných duchovních sdělení knižně.
     Tato pracovitá žena plní svou vysokou duchovní misi jako své životní poslání, které bylo její duši před zrozením svěřeno. Psaní knih je pouze jedním z úkolů, který má splnit. Její knihy se postupně stávají nedílnou součástí projektu „Centra pro zdraví“, jehož je také  autorkou.

     Přeji vám, aby vás kniha přiměla k zamyšlení nad otázkami vašeho bytí, smyslu života, vašeho zdraví i vztahů a umožnila vám nahlížet na vše z jiného pohledu, než jste měli doposud. Poznáte tak více sami sebe a pochopíte, že problémy, které vás postihují, jsou tím nejlepším, co se vám může stát, protože vás nutí změnit to, co jste do této chvíle ve svém životě dělali špatně či zanedbávali. Vy jen potřebujete tuto výzvu vyslyšet. Přeji vám, abyste po přečtení této knihy dokázali nasměrovat svůj život na cestu, která vás  povede k nalezení ztraceného zdraví a posune vás blíže k Bohu.

Zuzana Šťastná – Duchovní léčitelka  Projektu SanoKunDio®