Vyberte stránku

          

Vstupní příprava – 4 knihy

Kniha Paměti léčitelky a Jak se rodí duchovní léčitel jsou v tištěné podobě rozebrány, pošleme vám odkaz pro stažení v PDF verzi. Ostatní odešleme Českou poštou.

Autor:   Jožka Wenkeová

Vydání: 2010 –  2019 (1. – 3. vydání)

Cena celkem: 980,- (zahrnuje také poštovné + balné 100,-) Na základě zkušeností je potřeba provést platbu předem.  Převodem na účet 2801758646/2010. Do zprávy pro příjemce uvedete: (příjmení – příprava 4 knihy).
Knihy odesíláme 1 x týdně.

Po odeslání formuláře se zobrazí „Váš požadavek byl úspěšně odeslán!“

Objednávkový formulář

Vstupní příprava – 4 knihy

Potvrzení platby

Upozornění

GDPR

5 + 10 =

Tyto 4 knihy – učebnice jsou přípravou před vstupem do projektu.

Každá jednotlivá kniha – učebnice rozvíjí obsah ostatních, a tak vzniká ucelený vzdělávací celek. Spolu s knižními příručkami vytváří výukový program projektu. Vzniká tak postupně neobvyklé duchovní vedení, které je stále na dosah ruky a můžete se k němu opakovaně vracet. Bude vám ukazovat cestu, po které můžete bezpečně kráčet za zdrojem vašeho života sami, aniž byste museli vydávat peníze za služby, semináře, kurzy a různá zasvěcení, které se v ČR nabízejí.

Pod tímto duchovním vedením budete postupovat krok za krokem a světelný zdroj, ke kterému je třeba se přibližovat, vás bude zároveň uzdravovat podle toho, jak si to svým životem zasloužíte. Knihy vás navedou, jak máte uplatnit získané duchovní poznání v každodenním životě, abyste mohli pro své zdraví a životní pohodu využívat pomoc nejmocnější síly vesmíru – pomoc Boží. Ukážou vám cestu, jak se dopracovat k přirozenému zdraví těla i duše bez lékových drog a jak si tento stav udržovat, abyste se stali zcela nezávislými na pomoci druhých lidí. Odhalí vám tajemství duchovního uzdravování a sebeuzdravování s pomocí víry a modlitby. Duchovní požehnání pro tuto cestu získáte při dálkovém energetickém zásahu provedeném duchovní léčitelkou.

Knihy – učebnice se pro vás stanou prostředníkem Božího vedení, které se také podílelo na jejich vzniku. Nedoporučuji žádnou knihu půjčovat nebo přeposílat mimo domov.

Každá kniha je originálem, ani jedna nepředává nic, co by bylo pouze naučené. Žádná část textu není převzata od jiného knižního autora ani z žádné přednášky. Proto pokud již patříte mezi „hledající“ a chcete se posunout v duchovním vývoji, neobávejte se, že v knihách najdete pouze to, co již znáte.

Každá kniha je jedinečná svým obsahem, který je zároveň biblioterapií (uzdravující četbou). Přináší mnohá duchovní poznání života nadpozemského i poučení a rady pro život pozemský. Věřte, že každou z nich budete číst jedním dechem.