Vyberte stránku

          

Tajemství základů léčitelství

Autor:   Jožka Wenkeová

Vydání: 2012 (2. vydání)

Cena celkem: 340,- (zahrnuje také poštovné + balné 100,-) Na základě zkušeností je potřeba provést platbu předem. Převodem na účet 2801758646/2010. Do zprávy pro příjemce uvedete: (příjmení – kniha TZL).
Knihy odesíláme 1 x týdně.

Po odeslání formuláře se zobrazí „Váš požadavek byl úspěšně odeslán!“

Objednávkový formulář

Tajemství základů léčitelství

Potvrzení platby

Upozornění

GDPR

9 + 2 =

Kniha seznamuje čtenáře s příčinami vyvolávajícími příznaky fyzického i duševního onemocnění. Vše je doplněno obrázkovou přílohou s autentickými diagnostickými obrazy. Poučit by se měli i ti, kteří se snaží nemocným pomoci, aniž by tyto příčiny znali. Jsou zde předloženy důkazy, že moderní medicína má velké rezervy v tom, o co by se měla začít kromě fyzického těla ještě zajímat. Kniha je pokračováním knihy Léčení Božím světlem.

Recenze knihy

Kniha Tajemství základů léčitelství nám poskytuje srozumitelný a stručný výklad některých dějů z tzv. jemnohmotného světa, jehož existenci nelze dokázat hmotnými prostředky a k jehož poznání musíme dojít každý sám svým vlastním prožitkem a procítěním. Svou osobní zkušeností a nabytým poznáním vytváří autorka oporu všem, kteří se na tuto jemnou, upřímnou a pravdivou cestu do svého nitra vydávají. Přeji všem čtenářům, aby na své Cestě našli Světlo, Pravdu a Lásku.

S úctou MUDr. Soňa Hájková
zakladatel, terapeut a lektor Školy přírodní léčby v Praze

 

Recenze knihy

Tajemství základů léčitelství, v pořadí druhá kniha autorky, je již specializovaná a vypráví o tom, jakými zkouškami, očistnými mechanizmy a učebními programy sama procházela.
Není to lehké čtení, rozhodně ne pro každého, kdo se o tyto problémy „jen“ zajímá. Popisy všech stavů změněného vědomí jsou místy velmi deprimující a nápadně se podobají popisu těžkých chronických psychiatrických onemocnění v mém Repetitoriu.
Ve výsledcích uváděného léčení musí člověk vidět právě to „Boží světlo“.
Není samozřejmě každému dáno pochopit princip „zázraků“, natož schopnost tyto „zázraky“ dělat. Nejsem si také jistá, zda při dodržování všech pravidel zdravého životního stylu, pravidelné očistě mysli, meditaci a modlitbách, při konání dobrých skutků a pomáhání lidem láskyplnou péčí může tato schopnost každému „přijít“. Možná, že ano a je škoda, že nejsem mladší. Toužila jsem po takovém daru celý život.
Moje nejistota však neznamená, že žádný vesmírný řád neexistuje.
Že neexistuje nic, jen člověk – ubohý svými cíli, svým životním programem, svými vztahy ke druhým, k přírodě a vesmíru, naplněný všemi možnými požitky a snahou změnit vše k obrazu svému – že tento člověk je mírou všech hodnot.
A proto také neodmítám to, čemu právě teď nerozumím a co nedokážu pochopit, ale s pokorou a otevřeným srdcem se na své cestě stále učím novým a novým tajemstvím Božích zákonů.
I za to paní Wenkeové děkuji.

MUDr. Jarmila Winterová