Vyberte stránku

          

 Paměti léčitelky (PDF)

Autor:   Jožka Wenkeová

Vydání: (2013) Kniha je v tištěné podobě rozebrána, pošleme vám odkaz pro stažení v PDF verzi.

Cena celkem: 160,- Na základě zkušeností je potřeba provést platbu předem. Převodem na účet 1174296010/3030. Do zprávy pro příjemce uvedete: (příjmení –  Paměti – PDF).

Po odeslání formuláře se zobrazí „Váš požadavek byl úspěšně odeslán!“

Objednávkový formulář

Paměti léčitelky PDF

Potvrzení platby

Upozornění

GDPR

14 + 9 =

Tato kniha je učebnicí a zároveň zajišťuje důležitou přípravu před vstupem do projektu.

Poznámka: díky této inspirativní autobiografii máte možnost poznat život autorky projektu a její cestu, která ji dovedla až k duchovnímu uzdravování. Poznejte člověka, kterému Bůh svěřil vytvoření tohoto projektu a kterého máte příležitost žádat o pomoc. Kniha je doplněná neznámými poučeními pro běžný život. Osvědčila se také jako dárek pro duchovně neprobuzené. Slouží také jako příprava před hloubkovou sebereflexí.

Tato neobvyklá recenze pod názvem Tajemný vzkaz je také důkazem toho, jak je člověk nevědomý, pokud si myslí, že řídí svůj život, že je svým vlastním pánem nebo dokonce pánem světa. Je to velký omyl, protože jsme jen malí broučci ve vesmíru, kteří jsou v ohrožení stejně tak jako jsou ohroženi mravenci, pokud se člověk rozhodne zaútočit na jejich mraveniště. Jsme tak malí, že si musíme dávat velký pozor na to, abychom proti sobě nepopudili vesmírné síly, které by nám mohly způsobit stejnou pohromu, jaká by nastala v mraveništi naším nešetrným zásahem. Potřebujeme si zasloužit ochranu nejmocnější, tvůrčí, uzdravující a řídící síly vesmíru, která ovládá život všech živočichů na Zemi, tedy i člověka, protože je pouze jedním z nich. Potřebujeme s pokorou přijmout, že jsme pod drobnohledem, který nevidíme, ale on vidí nás.
Další komentář není třeba, vše si již musíte domyslet sami. Tato autobiografie vám v tom bude nápomocna.