Vyberte stránku

          

Léčení Božím světlem

Autor:   Jožka Wenkeová

Vydání: 2012 (2. vydání)

Cena celkem: 340,- (zahrnuje také poštovné + balné 100,-) Na základě zkušeností je potřeba provést platbu předem.  Převodem na účet 1174296010/3030. Do zprávy pro příjemce uvedete: (příjmení – kniha LBS).
Knihy odesíláme 1 x týdně.

Po odeslání formuláře se zobrazí „Váš požadavek byl úspěšně odeslán!“

Objednávkový formulář

Léčení Božím světlem

Potvrzení platby

Upozornění

GDPR

4 + 5 =

Tato kniha je učebnicí a zároveň zajišťuje důležitou přípravu před vstupem do projektu.

Kniha seznamuje veřejnost s neznámými příčinami různých onemocnění a způsoby jejich odstranění. Popisuje obdivuhodné případy uzdravených lidí, kterým přes veškerou snahu nepomohla moderní medicína ani chemické léky. Vše je doplněno návody pro šťastný život ve zdraví.

Recenze knihy

Kniha Léčení Božím světlem je upřímnou reflexí vlastního života, jakousi zpovědí autorky vedené snahou o maximální poučení se. Příběhy a ilustrace z léčitelské praxe dodávají autentičnost a posilují obrazotvornost. Víra, vděčnost a oddanost vyšším silám, jež nás přesahují, je krásnou a ušlechtilou inspirací pro všechny čtenáře. Právě v pěstování pokory, lásky, soucitu a vděčnosti v každém z nás máme skutečnou naději pro budoucnost lidstva.
Přeji všem čtenářům, aby svou vlastní sebereflexí posílili láskyplnou účast na tomto velkolepém díle.

S úctou MUDr. Soňa Hájková
zakladatel, terapeut a lektor Školy přírodní léčby v Praze

 

Recenze knihy

Po přečtení knihy Léčení Božím světlem jsem se dlouho zabývala v duchu posledního odstavce posláním svého života a správností své dosavadní cesty.
Jsem odborná lékařka, kardiolog, od svých 78 let po 53 leté nepřetržité službě ve zdravotnictví již v důchodu. V posledních 30 letech jsem se zabývala zejména kompletní rehabilitací a prevencí kardiovaskulárních onemocnění s cílem motivovat k zodpovědnosti za vlastní zdraví a zároveň k možnostem samoléčení.
Vím, že existuje vesmírná řídící síla, která určuje řád bytí – nazývám ji Bohem – a vím, že tomuto řádu všichni podléháme. V duchu se ztotožňuji s myšlenkou T. G. Masaryka, že žít s přesvědčením, že je člověk nejvyšší mírou všech věcí nejen na naší planetě, ale i ve vesmíru, by bylo velmi depresivní.
Studovala jsem doslova hory duchovní literatury, protože jsem chtěla „to něco“ blíže uchopit a uplatnit ve své práci kardiologa, což se mi nepodařilo. Asi proto, že jsem dosud nepochopila „jak se dělají zázraky“.
Nyní se snažím být dobrým poradcem Centra pro zdraví, studuji přenosy a funkce energie a tato kniha pro mne byla nesmírně poučná a inspirativní. Je krásně, přehledně a srozumitelně napsaná a čte se nejen očima, ale i srdcem.
Za tuto knihu paní Wenkeové děkuji.

MUDr. Jarmila Winterová