Vyberte stránku

          

3 knižní příručky pro praxi

Autor:   Jožka Wenkeová

Vydání: 2014 –  2019 (1. – 2. vydání)

Cena celkem: 800,- (zahrnuje také poštovné + balné 100,-) Na základě zkušeností je potřeba provést platbu předem.  Převodem na účet 2801758646/2010. Do zprávy pro příjemce uvedete: (příjmení – výuka 3 knihy).
Knihy odesíláme 1 x týdně.

Po odeslání formuláře se zobrazí „Váš požadavek byl úspěšně odeslán!“

Objednávkový formulář

3 knižní příručky pro praxi

Potvrzení platby

Upozornění

GDPR

5 + 3 =

Tyto 3 knižní příručky obsahují návody, jak znalosti uplatňovat v každodenní praxi a jak zdárně procházet transformačním procesem.

Každá jednotlivá knižní příručka rozvíjí obsah ostatních, a tak vzniká ucelený vzdělávací celek. Spolu se zbývajícími knihami – učebnicemi doplňují výukový program projektu. Tímto způsobem se postupně vytváří neobvyklé duchovní vedení, které je stále na dosah ruky, abyste se k němu mohli opakovaně vracet. Bude vám ukazovat cestu, po které můžete bezpečně kráčet za zdrojem vašeho života sami, aniž byste museli vydávat peníze za další služby,  semináře, kurzy a různá zasvěcení, která se v ČR nabízejí.

Pod tímto duchovním vedením budete postupovat krok za krokem a světelný zdroj, ke kterému je třeba se přibližovat, vás bude zároveň uzdravovat podle toho, jak si to svým životem zasloužíte. Knižní příručky vás navedou, jak máte uplatnit získané duchovní poznání v každodenním životě, abyste mohli pro své zdraví a životní pohodu využívat pomoc nejmocnější síly vesmíru – pomoc Boží. Ukážou vám cestu, jak se dopracovat k přirozenému zdraví těla i duše bez lékových drog a jak si tento stav udržovat, abyste se stali zcela nezávislými na pomoci druhých lidí. Odhalí vám tajemství duchovního sebeuzdravování s pomocí víry a modlitby a také tajemství Moderní Etikoprevence. Duchovní požehnání pro tuto cestu získáte při dálkovém energetickém zásahu provedeném duchovní léčitelkou.

Knižní příručky se pro vás stanou prostředníkem Božího vedení, které se také podílelo na jejich vzniku. Nedoporučuji knihy půjčovat mimo domov.

Každá kniha je originálem, ani jedna nepředává nic, co by bylo pouze naučené. Žádná část textu není převzata od jiného knižního autora ani z žádné přednášky. Proto pokud již patříte mezi „hledající“ a chcete se posunout v duchovním vývoji, neobávejte se, že v knihách najdete pouze to, co již znáte.

Každá kniha je jedinečná svým obsahem, který je zároveň biblioterapií (uzdravující četbou). Přináší mnohá duchovní poznání života nadpozemského i poučení a rady pro život pozemský. Věřte, že každou z nich budete číst jedním dechem.