Vyberte stránku

          

Vendula Sedláková

*1986

Instruktorka – preventivní přírodní péče o fyzické tělo
Výuka – samoošetřování reflexních plošek
Návrh a konzultace detoxikační kúry

 

DOBROZDÁNÍ Zakladatelky projektu a duchovní léčitelky Jožky Wenkeové

Instruktorka preventivní přírodní péče o fyzické tělo Vendula Sedláková se věnovala řadu let jako pokročilá žákyně projektu SanoKunDio® duchovnímu sebeuzdravování a postupně i uzdravování svých dětí.

Jako dlouholetá spokojená klientka projevila před lety zájem vracet lidem s vděčností to, co jí bylo dáno. Jelikož jsou v popředí jejích zálib byliny, divoké jedlé rostliny a vše, co se týká přírodních způsobů péče o fyzické tělo, pověřila jsem ji tedy službou Instruktorky preventivní přírodní péče.

Pro tuto činnost potřebovala v rámci projektu absolvovat kurs reflexní terapie se získáním praxe, kursy holistické anatomie bytosti a domácích samoléčebných procedur pod vedením MUDr. Soni Hájkové, zakladatelky Centra přírodní léčby. Osobně jsem ji zaškolovala v postupu návrhu detoxikační kúry pro klienty a jejich následném provázení tímto očistným programem vytvořeným na základě Božího vnuknutí.

Veškeré metody doléčování fyzického těla po jeho energetickém vyladění duchovním zásahem na počátku výukového programu nejprve Vendula úspěšně mnohokrát aplikovala sama na sobě a své rodině. Postupně tak získala důkazy o účinnosti těchto Bohem požehnaných přírodních metod péče o fyzické tělo a s důvěrou je učila své žáky.

Osobní návštěva u ní doma při jejím individuálním kursu samoošetřování reflexních plošek je pro každého žáka příjemným zpestřením výukového programu, neboť se svou rodinou žije na polosamotě v malebné roubence uprostřed krásné přírody.

Postupem času jsem se přesvědčila, že se Vendula ve své službě lidem cítí jako ryba ve vodě, vykonává ji s radostí a láskou a plní tak poslání své duše.